Asistent/ka Generálneho Manažéra/Office Manažér

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ihned/dle dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie recepcie a manažment návštev
• Komunikácia s externými dodávateľmi
• Príprava podkladov pre TOP manažment
• Administrácia služobných ciest
• Event manažment
• Pomoc s marketingom – sociálne siete a webové stránky spoločnosti
• Administratíva a vedenie chodu kancelárie
• Podpora a pomoc pri príprave podkladov a obchodných ponúk
• Spolupráca na riadení internej dokumentácie
• Riadenie a udržiavanie platných certifikátov, potvrdení, licencií, výpisov, poistení a pod.,
• Podpora pri procesoch obstarávania (komunikácia s dodávateľom, analýza trhu)
• Sledovanie legislatívnych zmien a zapracovávanie platnej legislatívy do procesov a internej dokumentácie
• Zabezpečovanie oznámení pre úrady
• Participácia na príprave prezentácií
• Spolupráca na korporátnych projektoch

• prácu v priateľskom kolektíve
• zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• kurzy cudzieho jazyka
• notebook, mobilný telefón
• stravné lístky
• ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• skúsenosť s prípravami prezentácií
• flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť
• príjemné a kultivované vystupovanie
• schopnosť riešiť problémy a stresové situácie

G4S je světovou jedničkou v poskytování komplexních bezpečnostních řešení
Specializuje se na outsourcování podnikových procesů, kde hraje bezpečnost klíčovou roli
Hodnotí současná i budoucí rizika a navrhuje bezpečná řešení vedoucí k minimalizaci jejich dopadu
Působí v celé řadě geografických trhů a oblastech podnikání
Je významným poskytovatelem řízení rizik a ochrany podnikatelských i vládních subjektů po celém světě
Má pobočky ve více než 125 zemích a zaměstnává 657 000 pracovníků
V České republice se G4S zaměřuje zejména na bezpečnostní služby v oblasti ochrany majetku a osob.
ID: 4039385  Datum zveřejnění: 26.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac