Pomocný barman/barback - cocktail & music bar Nebe Křemencova

G56 s.r.o.

Místo práce
Křemencova 10, Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o pomocné práce na baru, doplňování zboží (sudy s pivem, přepravky...), ledu, krájení ovoce atd. Práce v nočních hodinách.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti s českým kapitálem. Příjemný kolektiv.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme časovou flexibilitu, základní hygienické návyky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme stabilní gastronomická společnost s několika provozy v centru Prahy, které jsou vyhledávaným místem pro večerní zábavu s širokou nabídkou drinků, profesionálním servisem, taneční hudbou a moderním interiérem.
ID: 3313757  Datum zveřejnění: 19.2.2018