Výrobní dělník

Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.

Místo práce
K Lihovaru, Lázně Bohdaneč, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
22000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Nastavování a obsluha výrobních zařízení
• Sledování a optimalizace kvality výrobků a procesu
• Čištění výrobních strojů
• Obsluha mixovacích zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 5 týdnů dovolené
• 3 dny placeného volna pro případ náhlé nemoci (sick days)
• Čtvrtletní odměny a 13. plat v případě dobrého hospodářského výsledku
• Stravenky 100 Kč za den, příspěvek na soukromé životní/penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, kulturu a sport
• Káva, čaj, voda k dispozici zdarma
… a další benefity

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Základní vzdělání, výúční list a technický směr je výhodou
• Minimálně 1 rok zkušeností z výroby
• Manuální zručnost a zodpovědnost
• Ochota pracovat ve 2směnném provozu (výhledově 3směnný provoz)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní společnost specializující se na výrobu aditivních a barevných koncentrátů pro zušlechťování umělých hmot, která si zakládá na rodinném prostředí a přístupu k zaměstnancům.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3469281  Datum zveřejnění: 13.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000