Čašník, čašníčka

Galileo Hotel s.r.o.

Hotel Galileo **** Donovaly, 976 39 Donovaly - rekreačná oblasť, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný plat 576,00 Eur, odmeny dojednané na základe praxe, zručností, skúšky priamo v zariadení na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha hostí v reštaurácii, práca pri stole - servírovanie vína, flambovanie, tranžírovanie, práca za barom

práca v prestížnom hoteli, ubytovanie zabezpečené, možnosť odborného rastu

poprosím o zasielanie životopisov, telefonovať po 14:00, cez víkendy celý deň.
Možnosť zamestnať sa aj na zimnú sezónu 2018/19

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.9.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

3

vyžaduje sa minimálne 3 ročná prax v odbore, znalosť techniky obsluhy na dostatočnej úrovni, príjemné vystupovanie a vzhľad. V reštaurácii je potrebné ovládať flambovanie, tranžírovanie pred hosťom, vítané sú zručnosti a znalosti pri servise vína.

prevádzka Hotela Galileo**** na Donovaloch

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Vyšehradská 4
85106 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Straka
Tel.: +421903616194
E-mail: poslať životopis
ID: 1896451   Datum zveřejnění: 8.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   základný plat 576,00 Eur, odmeny dojednané na základe praxe, zručností, skúšky priamo v zariadení na osobnom pohovore