Можливість для людей з України

Elektrikár do Nemecka - priemyselné inštalácie a automatizácia

Gama Monteure s. r. o.

Miesto práce
Finnentrop, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
24.4.2023
21 - 24 EUR/hod.Výška hodinovej sadzby závisí od skúseností a úrovne nemeckého jazyka. Ubytovanie bude zabezpečené a v plnej výške preplatené.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektroinštalačné práce - ťahanie káblov, zapájanie káblov, zapájacie práce na zariadenia a motory, ventily. Montáž a zapájanie osvetlenia, zapájacie a meracie práce. Zapájanie linky na spracovanie lítia.

Práca je na živnosť, robí sa 55 - 60 hodín týždenne, turnusy 3+1 alebo 4+1.
Dlhodobá spolupráca.

Fakturácia 1x mesačne so 14 dňovou splatnosťou.

Uprednostňujeme s pracovníkmi dlhodobú spoluprácu, kde si vážime hodnoty a dobre vykonanú prácu. Orientujeme sa práve na spokojnosť SZČO, ktorí s nami realizujú stavebné projekty v zahraničí. Sme si vedomí toho, že jeden spokojný pracovník spraví viac práce, ako traja nespokojní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient je náš dôležitý obchodný partner.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik, elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. §22 alebo §23
- prax minimálne 2 roky v oblasti priemyselných elektroinštalácií a automatizácie
- aktívna živnosť, auto
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- jeden z partie nemčina na komunikatívnej úrovni
- základné elektrikárske náradie

Sme mladá stavebná firma, ktorá sa zaoberá realizáciou elektromontážnych a montážnych prác v oblastiach:
Elektromontáže: bytové, priemyselné, automatizácia, výroba rozvádzačov
Montáže: kuchýň, okien a dverí, kúpeľní, regálov, drevených a železných konštrukcii
Fotovoltaika: montáž a elektrické prepojenie solárnych panelov na rodinných domoch, priemyselných objektoch a zelených plochách
Maliari/sádrokartonisti
Zvárači
Lešenári
Rôzne iné oblasti

www.gama-monteure.sk
ID: 4538992  Datum zveřejnění: 15.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 EUR/hod.