Можливість для людей з України

Elektrikári do Nemecka - prerábka škôl

Gama Monteure s. r. o.

Miesto práce
Leverkusen, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
26.6.2023
21 - 23 EUR/hod.Hodinová sadzba závisí od skúseností a jazykových znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka pre dve dvojice elektrikárov (2 + 2) na prerábku škôl v meste Leverkusen

Prerábka škôl, kde sa budú nanovo robiť kompletne celé elektroinštalácie od hrubých prác až po koncové montáže. Jedna dvojica bude robiť jednu školu a druhá dvojica druhú školu. Všetci musia byť elektrikári s vyhláškou min. paragraf 21.
Robí sa 55 - 60 hodín týždenne.
Práca na živnosť. Robí sa na turnusy 3+1 alebo 4+1 podľa dohody.
Dlhodobá spolupráca.
Nástup.
1. dvojica: 26.6.2023
2. dvojica: 3.7.2023

Mzda: 21 - 23€/hod. (závisí od skúseností a jazykových znalostí)
+ 1€/hod. ako príplatok na cestovanie
+ zabezpečené a preplatené ubytovanie

Fakturácia 1x mesačne, splatnosť 14 dní.

Uprednostňujeme s pracovníkmi dlhodobú spoluprácu, kde si vážime hodnoty a dobre vykonanú prácu. Orientujeme sa práve na spokojnosť SZČO, ktorí s nami realizujú stavebné projekty v zahraničí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient je náš dlhodobý obchodný partner.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik, elektrikár

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár, elektrotechnik, elektromechanik

Počet rokov praxe

1

- prax minimálne 1 rok v oblasti priemyselných alebo bytových elektroinštalácií
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.§21 a vyššie.
- aktívna živnosť, auto
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- na stavbe sa dá dohovoriť nemecky, anglicky, rusky alebo poľsky. V každej dvojici musí byť jeden elektrikár, ktorý ovláda aspoň jeden z uvedených jazykov
- základné elektrikárske náradie zvyšné náradie poskytne klient na stavbe

Sme mladá stavebná firma, ktorá sa zaoberá realizáciou elektromontážnych a montážnych prác v oblastiach:
Elektromontáže: bytové, priemyselné, automatizácia, výroba rozvádzačov
Montáže: kuchýň, okien a dverí, kúpeľní, regálov, drevených a železných konštrukcii
Fotovoltaika: montáž a elektrické prepojenie solárnych panelov na rodinných domoch, priemyselných objektoch a zelených plochách
Maliari/sádrokartonisti
Zvárači
Lešenári
Rôzne iné oblasti

www.gama-monteure.sk
ID: 4585726  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 EUR/hod.