Можливість для людей з України

Elektrikár s nemčinou na priemyselné inštalácie

Gama Monteure s. r. o.

Miesto práce
Reutlingen, Germany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
8.4.2024
22 - 23 EUR/hod.+ 1-2€/hod. variabilná zložka za nižší počet hodín zabezpečené a preplatené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ponuka pre 1 elektrikára SZČO s nemčinou na priemyselné inštalácie - doplnenie partie.

​Náplň práce: ťahanie káblov na plošinách, montáž slaboprúdových periférií podľa pokynov stavbyvedúceho.

​Robí sa 50 hodín týždenne, turnusy dohodou. Práca na živnosť. Pri spokojnosti s partiou má klient prácu na celý rok.

​Nástup: 8.4.2024
​Mesto: Reutlingen, Nemecko​

​Mzda: 22 - 23€/hod. (závisí od skúseností a úrovne nemčiny)
​+ 1-2€/hod. variabilná zložka za nižší počet hodín.

​Ubytovanie je zabezpečené a preplatené v plnej výške.

​Fakturácia: 14/17​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient je náš dôležitý obchodný partner.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik, elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár - priemyselné inštalácie

Počet rokov praxe

2

- prax minimálne 2 roky v oblasti priemyselných elektroinštalácií

- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.§21 a vyššie.

- aktívna živnosť, auto

- komunikatívna nemčina- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

- základné elektrikárske náradie, vŕtačka, akučka

- plošinársky preukaz je výhodou

Sme mladá stavebná firma, ktorá sa zaoberá realizáciou elektromontážnych a montážnych prác v oblastiach:
Elektromontáže: bytové, priemyselné, automatizácia, výroba rozvádzačov
Montáže: kuchýň, okien a dverí, kúpeľní, regálov, drevených a železných konštrukcii
Fotovoltaika: montáž a elektrické prepojenie solárnych panelov na rodinných domoch, priemyselných objektoch a zelených plochách
Maliari/sádrokartonisti
Zvárači
Lešenári
Rôzne iné oblasti

www.gama-monteure.sk
ID: 4778711  Datum zveřejnění: 7.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 EUR/hod.