Realitní makléř/ka

GARTAL Management a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 50000 a víc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

komunikace se zájemci včetně zajištění prohlídek
práce na obchodních případech od A do Z (pronájem, prodej nebo zprostředkování)
administrativa, práce s CRM databází
účast v prohlídkách, prezentacích atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce na ŽL
pracovní místo ve stabilní společnosti (na trhu od r. 2002)
motivující finanční ohodnocení (až 60% z realizovaných provizí)
podpora, individuální coaching a mentoring
garanci jistoty a bezpecné realizaci obchodů na základě odborného právnického servisu
práce v přátelském kolektivu
platební ohodnocení dle Vašich dosavadních zkušeností
notebook, telefon (neomezené volání)
flexibilní pracovní doba
místo výkonu práce: Praha – Karlín (metro Křižíkova)

Informace o náboru

Od založení v roce 2002 se skupina společnosti GARTAL zaměřuje na budování dlouhodobých hodnot. Věnujeme velkou pozornost kvalitě provedených prací a uvědomujeme si jedinečnost a individualitu každého klienta či obchodního partnera.

Hlavní náplní našich aktivit v současné době je developerská a investiční činnost v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí. Nedílnou součástí naších činnosti jsou komplexní operace v oblasti zprostředkování prodeje a nákupu bytových a nebytových jednotek, rodinných domu a pozemků, které poskytujeme našim klientům prostřednictvím profesionálního prodejního týmu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

obchod, reality, sales

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxe v realitní nebo developerské společnosti alespoň 2 roky
výborné komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
znalost ČJ na úrovni rodilý mluvčí, RJ / AJ jsou výhodou
etické jednání a proklientský přístup
týmový a obchodní duch
schopnost uživatelské práce na PC
časová flexibilita a vztah k práci v oblasti nemovitostí je i Vaším koníčkem
řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 3499728  Datum zveřejnění: 24.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 50000 a víc