Growth Hacker

Garwan k.s.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Podľa zákona sme povinní inzerovať minimálny plat, ktorý je 3 000 EUR btt. s možnosťou zvýšenia v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude pomáhať viacerým rakúskym startup-om expandovať. Ako dobrý Growth Hacker, ktorý má skúsenosti s digitálnym marketingom, produkt manažmentom, ale aj analýzou dát a software vývojom, dokážeš svojimi nápadmi osloviť a získať nových zákazníkov.
Na tejto pozícii budeš hľadať cieľovú skupinu produktu, priamo v praxi budeš testovať jednotlivé komunikačné kanály a snažiť sa cieľových zákazníkov zasiahnuť rôznymi inovatívnymi spôsobmi. Nahradíš nástroje a princípy tradičného marketingu takými, ktoré sú testovateľné, sledovateľné a škálovateľné a následne budeš testovať efektivitu všetkých týchto marketingových aktivít. Ako Growth Hacker sa nemôžeš báť experimentovať, získaš možnosť naplno využiť svoju kreativitu.
Ako náš nový kolega budeš 50% času pracovať z officu v Bratislave a 50% času stráviš priamo v startup-och najmä vo Viedni.

- motivujúce platové podmienky (uvedená mzda predstavuje minimálnu výšku základnej zložky pri spolupráci na TPP)
- možnosť práce na čiastočný home-office
- 2 sick days
- bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka
- vzdelávanie vo forme literatúry, konferencií, workshopov ...
- MultiSport karty
- chillout zóna priamo vo firme
- pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky ...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- máš obdobné skúsenosti z praxe
- si marketér, produkt manažér, analytik a čiastočne aj kóder v jednom
- pohybuješ sa vo svete startup-ov
- obmedzený rozpočet pre teba nie je prekážkou, práve naopak
- nebojíš sa experimentovať a objavovať nové distribučné kanály
- máš skúsenosť s analýzou marketingových aktivít
- vieš, ako využiť získané údaje pri rozhodovaní a riadení rastu
- poznáš nástroje na webovú analýzu a vieš s nimi pracovať
- rozumieš základným princípom virálneho marketingu a máš skúsenosť s ich implementáciou v praxi
- ak máš skúsenosti so software vývojom, si vo výhode

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3422236  Datum zveřejnění: 25.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Podľa zákona sme povinní inzerovať minimálny plat, ktorý je 3 000 EUR btt. s možnosťou zvýšenia v závislosti od skúseností.