Inženýr/ka kvality – junior (1611002)

GASL CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nerudova 599, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)

Pracoviště a kontakty

Firma:GASL CZ s.r.o., IČ 24272078
Pracoviště:GASL CZ s.r.o. - pobočka Prostějov, Nerudova 599/31, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Inženýr/ka kvality – junior (1611002)
Požadujeme:
- SŠ strojírenského směru (praxe alespoň 1 rok), VŠ strojírenského směru (i absolvent)
- schopnost orientace v technické a výkresové dokumentaci
- alespoň teoretická znalost ISO 9001
- znalost nástrojů kvality – G8D, FMEA, SPC
- znalost práce na PC – Excel (pokročilá úroveň), Word (AutoCAD – výhodou)
- znalost AJ (stupeň B1, B2)

Nabízíme:
- dlouhodobou práci na HPP u stabilní společnosti
- možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
- benefity: závodní stravování (dotované obědy), sick days, notebook a telefon pro soukromé použití, příspěvky na volnočasové aktivity

Náplň práce:
- kontrola, udržování a zvyšování kvality ve výrobním prostoru
- zpracování, evidence a kontrola dodržování kontrolních postupů
- provádění interních auditů výroby
- reporting, analýza dosahované kvality výroby
- spolupráce na zavádění pokročilých metod kvality ve výrobě
- spolupráce při řešení reklamací

Pracoviště: Prostějov
Mzda: od 25-30.000,- Kč (k jednání, dle znalostí a dovedností)
Nástup: dle dohody
Směnnost: jednosměnný provoz

Kontaktujte nás na tel: 773 447 447 nebo pošlete životopis na e-mail:[email protected].

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11746950746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou