Kuchař/ka do Německa/Rakouska 1800€ - 3000€ čistého

GastroAgency s.r.o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 200 EUR/měsíc13.,14. plat navíc proplacená dovolená proplacené přesčasy, svátky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do hotelů v různých oblastech Rakouska a Německa hledáme pracovníky do kuchyně:

kuchaře
šéfkuchaře
snídaňové kuchaře
cukráře
pomocné síly atd.

Spolupracujeme s mnoha hotely a tak se rádi přizpůsobíme vaším požadavkům, vybrat si u nás můžete z malých rodinných hotelů až po velké a prestižní 5* hotely, s a la carte nebo bez.
Zprostředkování práce je zcela zdarma!

Nabízíme
- práce na jednu sezónu nebo celoročně
- smlouva přímo se zaměstnavatelem
- ubytování v samostatném pokoji s vlastní koupelnou zdarma
- strava zdarma a to i ve dnech volna
- žádné poplatky agentuře
- práce 5 nebo 6 dní v týdnu
- 13. a 14. plat navíc v Rakousku

U kuchařů požadujeme
- praxe nebo vyučení v oboru
- němčina nebo angličtina

U pomocné síly v kuchyni
- němčina na úrovni A2

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis, ozveme se vám zpět.

Tip: Pokud chcete být mezi prvními, kterým se ozveme zpět, doporučujeme se rovnou nezávazně registrovat na
www.sunagency.cz
www.sunagency.sk

Těšíme se na spolupráci!

Zaměstnanecké výhody, benefity

zdarma ski pasy, vstupy do fitness, sauny, masáže (dle konkrétního zaměstnavatele)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Nabízíme práci v hotelech po celém Rakousku a Německu

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Pohostinství a gastronomie

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše agentura se sídlem v Praze již 6 let úspěšně spolupracuje s ověřenými hotely v zahraničí a vybírá pro tebe ta nejlepší práce z hotelnictví.
O tom, co si o nás myslí naši klienti, kteří přes nás vyjeli, se můžeš dočíst zde (zkopíruj odkaz do vyhledavače):

Pokud i ty chceš pomoci s nalezením vysněné práce, stačí se u nás registrovat.
O zbytek se postaráme my :)

www.sunagecy.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3874519  Datum zveřejnění: 17.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/měsíc