HR konzultant s němčinou

GastroAgency s.r.o.

Místo práce
Prvního pluku, Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícfixní složka + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho mladého přátelského týmu v centru Prahy hledáme kolegu/kolegyni na pozici HR konzultant.

Jsme česká agentura práce, která pomáhá lidem při hledání zaměstnání v hotelech v Německu a Rakousku. Na trhu působíme již 5 let a mezitím jsme pomohli již stovkám lidí najít vysněnou práci v zahraničí. Nyní hledáme nového kolegu/kolegyni, která by měla na starost budování vztahu se stávajícími hotely/zaměstnavateli a vybírání správných zaměstnanců do hotelů pomocí naší interní databáze.

Co bude tvou náplní práce?

každý den budeš využívat německý jazyk při komunikaci s partnerskými hotely
tvým úkolem bude s hotely komunikovat emailem i telefonicky ohledně volných pracovních pozic, přidávat nové pozice do systému a následně pro hotely vybírat vhodné zaměstnance z naší interní databáze. Pozice je zábavná a nenáročná pro člověka, který rád komunikuje v němčině a má organizační dovednosti a obchodního ducha.
výhodou je, pokud máš již zkušenosti z gastronomie, personalistiky či na obchodní pozici. Pokud zkušenosti nemáš, rádi tě zaučíme
administrativní podpora celého týmu a ad hoc úkoly
Koho si k nám představujeme?

pozitivně naladěný člověk, který rád komunikuje
německý jazyk na komunikativní úrovni
psaný projev v NJ i češtině bez chyb
profesionální/milý projev po telefonu
práce v personální agentuře či na obchodní pozici výhodou
pro aktivní přístup
Co od tebe očekáváme?

Jsi člověk, který rád komunikuje? V němčině jsi jako ryba ve vodě? Jsi pozitivně naladěný se smyslem pro organizaci a pořádek? Máš obchodního ducha? Pokud jsi na většinu otázek odpověděl/a ano, máš velkou šanci na úspěch a získání práce, která ti bude zábavou.

Co nabízíme my?

dlouhodobou spolupráci na HPP nebo živnost
fixní mzda + zajímavé prémie na základě tvého výkonu
neformální pracovní prostředí o ca. 5ti zaměstnancích
prostor pro vlastní iniciativu a nápady
kancelář kousek od metra Florenc s milými kolegyněmi
komunikace v němčině na denní bázi
občasná práce na HO po domluvě
V případě zájmu nám zašli životopis nebo krátký dopis a v případě, že budeš splňovat naše podmínky, pozveme tě k nám na kávu/čaj. Připiš prosím, jaký typ smlouvy a jaký úvazek preferuješ.

Budeme se těšit

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

SunAgency - práce v Rakousku a Německu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

agentura SunAgency pro vás vybírá sezónní i celoroční práce v oblasti gastronomie a hotelnictví (www.sunagency.cz).
Podívat se s námi můžete za prací do Německa nebo Rakouska.
Na všech pozicích od nás máte zařízené ubytování a stravu v zaměstnání.
Vše, co si tedy vyděláte, vám zůstává. Práce, které nabízíme, jsou na plný úvazek a smlouvu podepisujete přímo se zaměstnavatelem. Počet dní v týdnu a hodin práce se odvíjí od jednotlivé pracovní nabídky, o které vás budeme informovat. Výplaty jsou také individuální a jsou vždy uvedeny u konkrétní nabídky.
Budeme se těšit na vaši registraci :)

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4081875  Datum zveřejnění: 9.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc