Šéfkuchař do Rakouska/Německa

GastroAgency s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 4 000 EUR/měsíc13. a 14. plat navíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šéfkuchaře a zástupce šéfkuchaře (Sous Chef) do turistických oblastí Rakouska a Německa.
Vybrat si můžete mezi menšími hotely s a la carte restaurací/hospodou až po prestižní velké hotely s prvotřídní kuchyní. Mnoho hotelů vaří také pouze pevné menu pro hosty bez a la carte.
Přizpůsobíme se Vaší představě o ideálním zaměstnání.

Nabízíme:
ubytování a strava zdarma
práce v ověřeném hotelu dle vlastního výběru
zajímavé platové ohodnocení
13.a 14. plat navíc
práce na smlouvu přímo se zaměstnavatelem
zprostředkování práce zdarma

Požadujeme:
vzdělání a praxe v oboru
němčina velkou výhodou

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis, ozveme se vám zpět.

Tip: Pokud chcete být mezi prvními, kterým se ozveme zpět, doporučujeme se rovnou nezávazně registrovat na
www.sunagency.cz
www.sunagency.sk

Těšíme se na spolupráci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Nabízíme práci v hotelech v oblastech Rakouska a Německa

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Praxe na pozici/v oblasti

alespoň 5 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše agentura se sídlem v Praze již 6 let úspěšně spolupracuje s ověřenými hotely v zahraničí a vybírá pro tebe ta nejlepší práce z hotelnictví.
O tom, co si o nás myslí naši klienti, kteří přes nás vyjeli, se můžeš dočíst zde (zkopíruj odkaz do vyhledavače):

Pokud i ty chceš pomoci s nalezením vysněné práce, stačí se u nás registrovat.
O zbytek se postaráme my :)

www.sunagecy.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4446398  Datum zveřejnění: 3.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc