Číšník/servírka do Německa

GastroAgency s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do hotelů a restaurací po celém Německu hledáme personál.
Jste komunikativní a máte chuť pracovat několik měsíců v zahraničí?
Pokud máte němčinu na dobré úrovni, pak hledáme právě Vás!

Práci máme pro profesionály s dobrou němčinou v provozech Ala carte, tak i pro začínající pomocné číšníky/servírky.

Náplň práce
- obsluha hostů
- přijetí objednávky
- nošení talířů a nápojů
- práce s pokladním systémem, nebo příprava nápojů - dle pozice

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na plný úvazek 5 dní v týdnu
- ubytování a strava zajištěna za menší poplatek
- práce na německou smlouvu
- proplacená dovolená
- přesčasy proplaceny
- k výplatě navíc zpropitné

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

komunikativní němčina
příjemné vystupování
vyučení nebo praxe v oboru výhodou

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše agentura se sídlem v Praze již 6 let úspěšně spolupracuje s ověřenými hotely v zahraničí a vybírá pro tebe ta nejlepší práce z hotelnictví.
O tom, co si o nás myslí naši klienti, kteří přes nás vyjeli, se můžeš dočíst zde (zkopíruj odkaz do vyhledavače):

Pokud i ty chceš pomoci s nalezením vysněné práce, stačí se u nás registrovat.
O zbytek se postaráme my :)
Těšíme se na spolupráci!

www.sunagecy.cz
www.sunagency.sk

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4517338  Datum zveřejnění: 5.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/měsíc