Operátor výroby

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.

Nádražní 677E, 692 01 Mikulov, Jihomoravský kraj, Okres Břeclav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co nabízíme:
- zajímavá práce v moderním výrobním závodě
 - kompletní zaškolení ve vlastním školicím centru
 - dotované stravování v naší jídelně (výběr z 5 jídel), kantýna
 - možnost kariérního růstu
 - hlavní pracovní poměr (kmenový zaměstnanec)
Váš profil:
 - máte ukončené základní vzdělání
 - jste starší 18 let
 - jste manuálně zruční a umíte základy práce s počítačem
 - máte odpovědný přístup k práci
 - jste ochotní pracovat ve 3 - směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

 - mzda 16 500,- až 20 500,- již ve zkušební době
 - štědře placené přesčasy, až 6 000,- měsíčně navíc
 - příspěvek na dovolenou, věrnostní bonus a další benefity
 - 25 dní dovolené ročně
 - příspěvek na dopravu (až 150,- /den dle vzdálenosti)
 - bonus za doporučení nového zaměstnance 5.000,- Kč

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gebauer a Griller je mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již více než 75 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných drátů, kabelů a vodičových svazků pro automobilový a výtahový průmysl.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3229493  Datum zveřejnění: 12.12.2017