Umíte vést lidi a vyznáte se v geodézii?

GEFOS a.s.

Místo práce
Pohraniční 3135/16, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ve společnosti GEFOS pomáháme s výstavbou moderních budov i bytů.
Jsme na začátku i konci každého projektu už více než 25let.
Díky naší práci na dopravní infrastruktuře je cestování rychlejší a pohodlnější.
Silnice, dálnice, železnice a mosty spojují lidi, a proto nás baví pomáhat při jejich realizaci.

V současné době hledáme kolegu do vyššího managementu na pozici:
Vedoucí střediska

Umíte se správně rozhodovat a nést si za svá rozhodnutí odpovědnost?
Umíte vést kolektiv?
Vyhledáváte rozmanitou práci?
Víte „o čem je“ řízení zakázek v geodézii?

Pak hledáme právě Vás!

Jaké budou výsledky Vaší práce?
Včas a správně realizované zakázky z pohledu kvality, dohodnutých termínů a ekonomických parametrů
Vytvořené nabídky a kalkulace cen prací
Efektivně zorganizovaná práce Vaše i Vašich podřízených zaměstnanců

Co nutně potřebujete?
Vzdělání v oboru geodézie
ŘP sk. B (aktivní řidič)
Úspěšnou praxi na pozici vedoucího zaměstnance v geodézii

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžete těšit?

Na pestrou pracovní náplň. Nabízíme ideální příležitost pro získání dalších zkušeností v různých oblastech - inženýrská geodézie (silnice, železnice, mosty, tunely, železárny), katastr nemovitostí, fotogrammetrie, skenování, metrologie, průmyslová geodézie aj.
Na nová místa. Dáme Vám možnost dostat se do míst, kam se běžně nepodíváte.
Na práci s nejmodernější technikou LEICA.
Na kolegy. Moc rádi pořádáme společné akce – lyže, kola, túry, grilovačky!Staňte se součástí stabilního týmu, a to jak v práci, tak i mimo ní. Interní průzkumy nám ukazují, že 80% zaměstnanců by kolektiv neměnilo.
Za skvěle odvedenou práci se náležité odměně určitě nevyhnete!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Geodézie

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Geodézie
poskytujeme komplexní služby v oboru geodézie, fotogrammetrie a projekce pozemkových úprav na území celé České republiky i v zahraničí.
ID: 4076405  Datum zveřejnění: 7.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc