Skladník s VZV - náborový příspěvek

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
U Prioru, Praha 6, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
11.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši pobočku na PRAZE 6 - RUZYNI (Westpoint Distribution Park, ulice U Prioru) hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozici SKLADOVÝ MANIPULANT/ŘIDIČ VZV.

Nabízíme náborový příspěvek až 15.000,- Kč a možnost obnovit si platnost průkazu.

NÁPLŇ PRÁCE:
- vykládka a nakládka vozidel
- obsluha skladové manipulační techniky
- práce s ručním skenerem, skenování zásilek
- práce se skladovým softwarem
- udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Nabízíme možnost domluvy na typu provozu, je možné pracovat v jednosměnném i trojsměnném provozu, PO - PÁ, víkendy volné.

OČEKÁVÁME:
- praxe na podobné pozici
- základní uživatelská znalost práce na PC
- spolehlivost, pečlivost a přesnost
- manuální a fyzická zdatnost
- trestní bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- náborový příspěvek 15.000,- Kč
- stabilní práci v silné a na trhu dobře zavedené zahraniční společnosti
- 25 dní dovolené
- výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2
- měsíční bonusy
- firemní akce
- roční odměny
- kartu Multisport

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3530240  Datum zveřejnění: 3.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou