Obchodník pro paletovou přepravu - Olomoucký kraj

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
06.12.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

akvizice nových zákazníků
hledání vhodného řešení přepravy
péče o stávající zákazníky
dohled nad realizací klíčových zakázek
příprava cenových nabídek, smluv
reporty vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

hlavní pracovní poměr ve stabilní mezinárodní společnosti
zázemí kanceláře v Prostějově
platové ohodnocení formou fixního platu + provize
samostatnou, kreativní a zodpovědnou práci
propracovaný systém vzdělávání
služební automobil značky Škoda Octavia i pro soukromé účely
mobilní telefon s připojením k internetu, notebook
týden dovolené navíc
firemní benefity - poukázky na volnočasové aktivity, vitamínové balíčky a mnoho dalšího

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

min. ukončené středoškolské vzdělání
komunikativnost, vstřícné a reprezentativní vystupování při jednání
praxi (orientaci) v oblasti pozemní dopravy a zasilatelství, logistiky – výhodou
praxi na pozici obchodního zástupce/manažera min. 2 roky – podmínkou
analytické schopnosti a kreativní přístup, orientace na zákazníka
logické a strategické myšlení
velmi dobré znalosti MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3554564  Datum zveřejnění: 6.12.2018