Asistentka vedení společnosti s aktivní AJ a polštinou

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Modletice, Modletice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
02.01.2019
Mzdové podmínky (brutto)
30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro pobočku v MODLETICÍCH, Praha-východ na D1(exit Jesenice, Říčany), dostupné MHD od metra Opatov, hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici ASISTENT/-KA JEDNATELŮ se znalostí českého, polského a anglického jazyka.

Náplň práce:
* překlady z PJ do ČJ a naopak, z AJ do ČJ a naopak
* komunikace s centrálou společnosti v polském a anglickém jazyce
* organizace chodu sekretariátu, administrativa
* podpora odborné práce jednatelů - příprava dokumentace, samostatné menší projekty apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* stabilní a zajímavou práci v zavedené dynamicky se rozvíjející zahraniční společnosti
* 5 týdnů dovolené
* pevnou pracovní dobu
* mobilní telefon
* poukázky na sport a kulturu
* vzdělávací program
* možnost zapojení do programu MultiSport
* možnost zapojení rodinných příslušníků do zvýhodněného volání u O2

* Nástup ihned nebo dohodou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3560468  Datum zveřejnění: 2.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000