Specialista pro partnerskou síť

Geis CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás obchod? Máte rádi výzvy? Chcete se zapojit do nového projektu a rozvíjet se?

Z důvodu rozšíření našeho týmu hledáme aktivního a pozitivního člověka na pozici SPECIALISTA PRO PARTNERSKOU SÍŤ v rámci expresních balíkových přeprav pro regiony Morava a Vysočina (se zázemím kanceláře na pobočce v Rajhradě)

Váš pracovní den se bude skládat zejména z:
* vyhledávání a oslovování nových partnerů pro výdejní místa naší balíkové služby
* zpracování nabídek, vyjednávání podmínek a uzavírání smluv
* nastavování procesů u nových partnerů
* podpory a udržování vztahů se stávajícími partnery
* k práci patří i administrativa, zadávání dat do interního systému a zpracování reportů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to? K pozici u nás nabízíme:
* zázemí silné prosperující nadnárodní společnosti patřící k leaderům na českém trhu
* možnost seberealizace, zajímavou a odpovědnou práci
* motivační platové ohodnocení
* vzdělávací program (obchodní dovednosti, firemní jazykové kurzy AJ/NJ,...)
* 5 týdnů dovolené
* služební automobil i k soukromému použití
* notebook s datovým napojením, mobilní telefon
* možnost zapojení rodinných příslušníků do firemního programu volání s výhodnými tarify
* možnost zapojení do programu MultiSport za velmi výhodných podmínek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme člověka, který:
* se rád pohybuje v terénu a baví ho objevování nových možností
* je aktivní, samostatný a vytrvalý
* si rozumí s výpočetní technikou (uživatelsky Outlook, Word, Excel)
* má zkušenost s komunikací a oslovováním zákazníků

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3578393  Datum zveřejnění: 14.1.2019