Řidič/-ka - vnitrostátní kamionová doprava - Hradec Králové

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši pobočku v Hradci Králové, která rozšiřuje vlastní dopravu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici ŘIDIČ/-KA vnitrostátní kamionové přepravy.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • přeprava zásilek v rámci ČR
  • rozvoz zásilek po Královéhradeckém kraji
  • komunikace s dispečinkem a skladem
  • koordinace nakládky a vykládky zboží se skladem

OČEKÁVÁME:

  • ukončené SOU (vyučení)
  • řidičský průkaz sk. C,E (profesní průkaz) s praxí + kartu do digitálního tachografu
  • platné psychotesty
  • dobrý zdravotní stav, dochvilnost, spolehlivost a flexibilita, loajalita
  • trestní bezúhonnost
  • vhodné i pro zdatné důchodce

Nabízíme:

  • stabilní práci a zázemí v silné a na trhu dobře zavedené zahraniční společnosti
  • nástup možný ihned
  • pravidelný pracovní režim s každodenním návratem na pobočku Hradec Králové
  • pracovní doba PO-PA (volné víkendy)
  • moderní vozový park
  • osobní přístup
  • firemní uniformy
  • pravidelné vzdělávání
  • rozšíření kvalifikací
  • firemní benefity
  • 5 TÝDNŮ dovolené
  • výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2
  • slevy u našich obchodních partnerů
  • firemní společenské akce

Nástup - ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3594121  Datum zveřejnění: 5.2.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.