Obchodní manažer/-ka pro balíkové přepravy PHA 8 + SČ kraj

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás obchod? Máte rádi výzvy? Chcete se rozvíjet a růst?

Z důvodu rozšíření obchodního týmu hledáme aktivního a pozitivního člověka na pozici OBCHODNÍ MANAŽER/-KA expresních balíkových přeprav pro Prahu 8 a Středočeský kraj (Poděbrady, Nymburk)

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme více než 1 200 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Váš pracovní den se bude skládat zejména z:

  • vyhledávání a oslovování nových zákazníků
  • hledání vhodných řešení přepravy a nastavování nových procesů u zákazníků
  • zpracování nabídek a uzavírání smluv
  • stávající zákazníci se bez Vás také neobejdou
  • k práci patří zpracování reportů

Hledáme člověka, který:

  • chce aktivně obchodovat a už nějakou praxi s obchodem v oblasti služeb má
  • si rozumí s výpočetní technikou (uživatelsky Outlook, Word, Excel)
  • je orientován na zákazníka a má zkušenost s konzultativním způsobem prodeje služeb
  • je aktivní, samostatný a vytrvalý

Obchodníkům u nás nabízíme:

  • zázemí silné prosperující nadnárodní společnosti patřící k leaderům na českém trhu
  • možnost seberealizace, zajímavou a odpovědnou práci
  • motivační platové ohodnocení = fixní plat + měsíční bonusy dle výsledků - nemáme strop!
  • vzdělávací program (obchodní dovednosti, firemní jazykové kurzy AJ/NJ,...)
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil kategorie "Octavia" i k soukromému použití
  • notebook s datovým napojením, mobilní telefon a možnost zapojení rodinných příslušníků do firemního programu volání s výhodnými tarify

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3594122  Datum zveřejnění: 5.2.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.