Konzultant systému řízení skladu - logistika

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Ejpovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste technicky založený/á a umíte anglicky? Rádi byste pronikli do tajů skladových a infomačních procesů a technologií?
Do našeho IT týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici KONZULTANT SYSTÉMU ŘÍZENÍ SKLADU - pro oblast logistiky. Pozice je vhodná i pro absolventy se zapálením pro IT, kteří chtějí nastartovat svoji kariéru.

Pracovat můžete v moderním a příjemné pracovní prostředí na pobočce v EJPOVICÍCH (cca 10 km od Plzně).

CO BUDETE V PRÁCI DĚLAT?

Budete:
• nastavovat systém a poskytovat podporu při startu nových logistických projektů
• administrovat systém helpdesku a poskytovat podporu koncovým uživatelům systémů pro řízení skladu
• tvořit a spravovat dokumentaci, vytvářet manuály a metodiky
• školit koncové uživatele
• testovat funkcionality systému řízení skladu

HLAVNÍ PŘEDPOKLADY PRO TUTO POZICI:

• dobré komunikační schopnosti
• orientace v problematice skladových a informačních procesů a technologií
• ochota cestovat a pracovat nejen v kanceláři
• dobrá znalost AJ pro bezproblémovou komunikaci se zahraničními kolegy
• zkušenost se systémem řízení skladu a prací ve skladu vítána
• týmový hráč/hráčka schopný pracovat i samostatně
• chuť na sobě pracovat a posouvat se kupředu

CO NABÍZÍME?

• jedinečnou šanci rozjet svou kariéru v nadnárodní společnosti patřící k leaderům na českém trhu
• příležitost pro profesní růst a zvyšování odborných znalostí v oblasti IT a logistiky
• skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionálové ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatními
• moderní a příjemné pracovní prostředí na pobočce v Ejpovicích
• možnost získat zkušenosti na projektech v České republice i v zahraničí
• notebook, mobilní telefon
• 5 týdnů dovolené
• firemní vzdělávání a jazykové kurzy AJ/NJ
• Multisportkarta, poukázky na kulturu, zdraví a sport, vitamínové balíčky, vánoční prémie a další benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3596836  Datum zveřejnění: 9.2.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.