Řidič/-ka sk. B - Praha a Středočeský kraj, Modletice

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Praha-východ, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídíte rádi, nedělá Vám problém komunikace s lidmi a Prahu a Středočeský kraj znáte jako své boty? Pojďte pracovat pro nás! Tuto pozici může zastávat každý kdo má řidičský průkaz skupiny B. Jiná praxe než v řízení není potřebná.

Nabízíme zaměstnání na HPP u dopravců naší společnosti, ale pokud máte vlastní dodávku, je možné se domluvit na spolupráci na živnostenský list.

Jak vypadá pracovní den řidiče?

  • začíná brzy ráno na pobočce v Modleticích u Říčan převzetím zásilek k rozvozu
  • většinu pracovní doby stráví za volantem při rozvozu a svozu balíkových zásilek a komunikací se zákazníky
  • od některých zákazníků vybírá platby
  • odpoledne se vrací na pobočku

Co budete potřebovat?

  • platný řidičský průkaz sk. B
  • orientační smysl
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • fyzická zdatnost

Předchozí zkušenosti s rozvozem zásilek jsou výhodou, ale ne nezbytnou podmínkou. Ve všem Vás dobře zaškolíme.

Naše nabídka:

  • nástup ihned
  • stabilní zaměstnání na HPP v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • týden dovolené navíc
  • zapojení do zvýhodněného volání s tarifem O2 až pro 5 rodinných příslušníků
  • firemní slevový program
  • bonusy

V případě zájmu o pozici zašlete prosím svůj životopis s kontaktními údaji.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3618590  Datum zveřejnění: 11.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.