Řidič VZV / skladník Ejpovice

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Ejpovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme jedničkou v oblasti dopravy a logistiky, neustále rosteme, a proto hledáme možná právě Vás - šikovného člověka, který se stane nepostradatelnou součástí našeho týmu skladových manipulantů.

Jednosměnný provoz (po - pá; 7:00 -15:30)
NEPRACUJEME o SVÁTCÍCH, SOBOTÁCH A NEDĚLÍCH , nástup ihned.

JAK VYPADÁ BĚŽNÝ DEN NAŠEHO SKLADNÍKA?

Vykládá a nakládá kamiony pomocí VZV, ručních manipulačních vozíků i vlastní silou.
Skenuje zásilky pomocí ručních skenerů, každou zásilku musí naskenovat do systému.
Přípravuje zásilky pro sběrnou službu i celovozové zakázky.
Komunikuje s dispečery a řidiči.

JSTE TO PRÁVĚ VY?

Máte praxi ve skladu?
Máte platný průkaz VZV?
Jste spolehlivý/-á, chodíte do práce včas?
Hravě si poradíte s fyzicky náročnou prací?
Máte čistý trestní rejstřík?
Hledáte dlouhodobé zaměstnání?

Pokud naše požadavky splňujete, čtěte dál.

CO ZA SVÉ SNAŽENÍ DOSTANETE?

Dlouhodobý hlavní pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele.
Pravidelnou měsíční mzdu - do 15. v měsíci.
Vánoční prémie
Nebudete muset pracovat o víkendech.
Dostanete navíc týden dovolené nad povinný rámec, tedy 25 dní
Pravidelně Vás budeme školit na VZV apod.
Získáte nové známe, se kterými se budete moci setkávat kromě pracovní doby na firemních akcích a večírcích.
Stravovat se můžete ve firemní kantýně.
Oblečeme Vás do kvalitního a příjemného firemního oblečení.
Pracovat budete v pěkném prostředí a k práci budete využívat moderní techniku.
Můžete si s námi sjednat výhodné tarify s O2, a to i pro své rodinné příslušníky.
Vážíme si zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea.
Občas Vás čeká nějaké další příjemné překvapení - vitamínové balíčky, poukázky na kulturu a sport, Multisportkarta apod.

ZAUJALI JSME VÁS?

Výborně, pošlete nám svůj strukturovaný životopis nebo alespoň odpovězte a krátce napište, jakou praxi máte. Následně Vás budeme kontaktovat telefonicky, abychom Vám zodpověděli další otázky, proto buďte na příjmu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3627467  Datum zveřejnění: 22.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.