IT specialista/-ka pro datovou komunikaci

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Ejpovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho IT týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT SPECIALISTA PRO DATOVOU KOMUNIKACI.
Pozice je vhodná pro absolventy s praxí během studia, kteří chtějí nastartovat svoji kariéru v oblasti IT.
Pracovat můžete v moderním a příjemné pracovní prostředí na pobočce v EJPOVICÍCH (cca 10 km od Plzně).

NÁPLŇ PRÁCE:

• budete součástí týmu zodpovědného za podporu a rozvoj firemních aplikací
• budete zajišťovat podporu pro firemní aplikace
• analýza a návrh řešení incidentů
• monitoring datových toků
• návrhy na zlepšení aplikací, úpravy, testování

HLAVNÍ PŘEDPOKLADY PRO TUTO POZICI:

• SŠ nebo VŠ vzdělání
• obecný rozhled v IT technologiích
• základní znalost relačních databází a ochota prohlubovat své znalosti
• znalost AJ nebo NJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
• zkušenost s elektronickou výměnou dat výhodou
• znalost logistických procesů výhodou
• flexibilitu a schopnost pracovat v týmu i samostatně
• chuť a motivace nadále rozvíjet své profesní znalosti

CO NABÍZÍME?

• jedinečnou šanci rozjet svou kariéru v nadnárodní společnosti patřící k leaderům na českém trhu
• příležitost pro profesní růst a zvyšování odborných znalostí v oblasti IT a logistiky
• skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionálové ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatními
• moderní a příjemné pracovní prostředí na pobočce v Ejpovicích
• notebook, mobilní telefon
• 5 týdnů dovolené
• firemní vzdělávání a jazykové kurzy AJ
• firemní a pobočkové akce
• Multisportkarta, poukázky na kulturu, zdraví a sport, vitamínové balíčky, vánoční prémie apod.

Nástup: dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3638259  Datum zveřejnění: 6.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.