SMLUVNÍ DOPRAVCE – BALÍKOVÁ PŘEPRAVA - Svitavy a okolí

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Svitavy
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME BALÍKOVÉ SMLUVNÍ DOPRAVCE!

Na českém trhu působíme již od roku 1991 a patříme mezi přední poskytovatele komplexních přepravních a logistických služeb.

Z důvodu OTEVŘENÍ NOVÉ POBOČKY hledáme SMLUVNÍ DOPRAVCE pro rozvoz balíkových zásilek ve SVITAVÁCH a okolí.
JEDNÁ SE O STÁLOU A DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI!

JAK VYPADÁ BĚŽNÝ DEN NAŠICH ŘIDIČŮ?

• Rozvoz a svoz balíkových zásilek
• Komunikace se zákazníky
• Výběr plateb od zákazníků
• Práce se skenerem
• Spolupráce s dispečery a zákaznickým servisem

CO OD VÁS ČEKÁME?

• vlastní DODÁVKOVÁ vozidla s prostorem minimálně 12 m3
• Bílá barva vozidla (označení vozidla zajistíme)
• Pojištění nákladů
• Koncesi na vnitrostátní dopravu do 3,5t
• Znalost regionu výhodou

CO NABÍZÍME?

• Dlouhodobou spolupráci s prosperující nadnárodní společností
• Přátelskou a otevřenou atmosféru
• Podporu při práci s jinými řidiči
• Férové jednání a ocenění kvalitní práce

Místo pracoviště: pobočka SVITAVY a okolí

V případě zájmu o spolupráci klikněte na možnost ODPOVĚDĚT a zanechte na sebe kontakt. Obratem se Vám ozveme!

Nebo nás kontaktujte PŘÍMO!
Josef Hodonský - +420 724 451 896, [email protected]

Na spolupráci se můžeme domluvit ihned!

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3671697  Datum zveřejnění: 18.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.