15 000 - 25 000 CZK

SKLADNÍK/-CE pro balíkovou přepravu - RAJHRAD

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Preferujete pevnou pracovní dobu? Chcete pracovat pro stabilního zaměstnavatele? Nebojíte se naučit něco nového?
Pojďte pracovat pro GEIS!

Hledáme dalšího člena do týmu v rámci balíkové přepravy!
Jedná se o pobočku RAJHRAD - odpolední směny - (14:00 - 22:00)

  • Tato pozice je vhodná pro muže

CO MÁ ZA ÚKOL PRACOVNÍK NA TÉTO POZICI?

> příjem zásilek na sklad po návratu řidičů z trasy
> vyhledání a příprava na výdej zásilky
> scanování zásilek pomocí scanneru
> komunikacI s dopravci, řidiči, kolegy, příjemci....
> třídění zásilek, úklid skladu

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

> už jste ve skladu pracovali, nebo víte, jak funguje
> máte uživatelskou znalost práce na počítači
> je na Vás spolehnutí, jste týmovým hráčem
> nevadí Vám občasná fyzicky náročná práce - jsou u nás balíky až do 50 kg
> hledáte dlouhodobé zaměstnání u stabilního zaměstnavatele

  • Tato pozice je vhodná pro muže - občasná manipulace s balíky do 50 kg

CO MŮŽEME NABÍDNOU MY?

> jsme skvělý tým a pracujeme v pěkném prostředí
> můžete očekávat férový přístup, přátelskou atmosféru
> dostanete možnost čerpat 5 týdnů dovolené
> vyplácíme roční odměny
> nabízíme příspěvky na kulturu, sport a zdraví
> můžete využít výrazně levnější volání pro celou rodinu a blízké s O2
> dostanete pracovní smlouvu na dobu neurčitou
> zaručíme Vám pravidelný a stálý příjem za odvedenou práci
> nabízíme pracovní dobu pondělí až pátek, volné víkendy
> máme moderní vozový park
> pořádáme firemní a pobočkové akce
> vážíme si svých zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea
> poskytujeme další zaměstnanecké benefity např. Multisport karta, vitamínové balíčky, atd.

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Informace o mzde

15000 Kč/měsíc

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme více než 1 200 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Modletice 128
251 01 Říčany

Kontakt

Kontaktní osoba: TEAMIO
E-mail: poslat životopis
ID: 3685427   Datum zveřejnění: 3.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   15000 Kč/měsíc