Dispečer/-ka leteckých přeprav

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Z důvodu rozšíření našeho malého týmu hledáme na pracoviště na letišti Václava Havla posilu na pozici DISPEČERA/-RKY LETECKÝCH PŘEPRAV.

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

  • zodpovědnost za zajišťování kompletní letecké přepravy zásilek zákazníků
  • vytváření a zajištění plánů nakládek, vykládek
  • uzavírání zasilatelských a rámcových smluv
  • vyjednávání s leteckými a dodavatelskými společnostmi
  • asistování u vyřizování celních deklarací
  • komunikace s klienty
  • dohled nad platební morálkou uzavřených kontraktů
  • vyřizování běžné obchodní agendy

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • zkušenoti v oboru min. 1 rok
  • znalost práce na PC ( MS Office )
  • komunikativní znalost AJ
  • samostatnost a časovou flexibilitu
  • ochotu učit se novým věcem
  • nekonfliktnost a týmový hráč
  • vzdělání zaměřené na dopravu bude výhodou

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • zázemí silné, prosperující zahraniční společnosti
  • možnost seberealizace v zajímavé a odpovědné práci
  • motivační platové ohodnocení
  • systém firemního vzdělávání s podporou odborného růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • kartu MultiSport

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3717018  Datum zveřejnění: 15.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.