Skladník/-ice - retrakář, pobočka Mohelnice

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Mohelnice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu na pobočce v Mohelnici hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici SKLADNÍKA/-ICE - RETRAKÁŘE.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • manipulace se zbožím převážně retrakem
  • práce s ručním skenerem
  • udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Nástup možný dle dohody.

OČEKÁVÁME:

  • vzdělání min. SOU
  • praxe na retraku minimálně půl roku
  • pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, fyzická zdatnost
  • trestní bezúhonnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

NABÍZÍME:

  • HPP na dobu neurčitou s nástupem ihned
  • stabilní práci v silné a na trhu dobře zavedené zahraniční společnosti
  • 25 dní dovolené
  • výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2
  • podílení se na obsluze atraktivního zákazníka
  • systém zaměstnaneckých benefitů (program Multisport, poukázky na volnočasové aktivity, vitamínové balíčky, vánoční prémie, odměny při životních jubileích a pracovních výročích)

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3720537  Datum zveřejnění: 19.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.