Skladník/-ce s VZV - Rajhrad (odpolední, nebo noční směny)

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Brno-venkov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme jedničkou v oblasti dopravy a logistiky a neustále rosteme. Přidejte se k nám do týmu!
Pro naši pobočku v Rajhradě hledáme nového člena týmu na pozici SKLADNÍK/-CE s VZV!

  • manipulace s paletovými zásilkami ve skladě
  • nakládka a vykládka zásilek
  • zadávání zásilek do systému, třídění dle tras řidiče
  • práce s ručním scannerem, využití skladové manipulační techniky
  • úzká spolupráce s dispečery, aby se všechny zásilky dostaly včas k příjemcům

Práce v odpolední směně (14:00 – 22:00, pouze PO – PÁ) nebo noční směně (22:00 – 6:00, pouze PO - PÁ)

OČEKÁVÁME:

  • uvítáme zkušenosti s prací ve skladu (není podmínkou)
  • zkušenosti s VZV technikou (řidičské oprávnění případně zajistíme)
  • pečlivost a samostatnost
  • spolehlivost a fyzickou zdatnost

NABÍZÍME:

  • hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • dobrý kolektiv
  • zaučení na VZV včetně oprávnění a pravidelného přeškolení
  • firemní oblečení
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitní systém výhodného volání s O2
  • finanční bonusy
  • firemní akce
  • další finanční i nefinanční benefity (MultiSport karta, vitamínové balíčky...)

Možnost spolupráce i na dlouhodobou brigádu.

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis a my se Vám ozveme obratem.
Těsíme se na spolupráci s Vámi.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3730841  Datum zveřejnění: 2.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.