Dispečer/-ka sběrných přeprav - Rajhrad

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PŘIDEJTE SE DO TÝMU JEDNÉ Z NEJVĚTŠÍCH LOGISTICKÝCH SPOLEČNOSTÍ NA TRHU!

Pro pobočku Brno - RAJHRAD hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici DISPEČER/-KA!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • organizovat svozy a rozvozy kusových, paletových zásilek
  • zpracování nezbytné administrativy k zásilkám
  • evidence a zpracování objednávek od zákazníků
  • každodenní komunikace s dopravci a řidiči
  • spolupráce s oddělením objednávek a se skladem
  • příprava podkladů k reklamacím a spoluúčast na jejich řešení

POŽADUJEME:

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe ve spediční nebo přepravní společnosti je výhodou
  • uživatelská znalost na PC
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • ochota učit se novým věcem, flexibilita
  • samostatnost a příjemné vystupování

NABÍZÍME:

  • zázemí prosperující nadnárodní společnosti patřící k leaderům na českém trhu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • vzdělávací program (školení, firemní jazykové kurzy)
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodné volání s O2 i pro rodinné příslušníky
  • Pěkné, moderní pracovní prostředí, dobrý kolektiv
  • firemní akce, dárkové balíčky a jiné akce pro zaměstnance
  • kartu MultiSport za velmi výhodných podmínek
  • vážíme si našich zaměstnanců - slavíme životní a pracovní jubilea

Pracujeme ve dvousměnném režimu, PO - PÁ, víkendy jsou volné.
Nástup na pozici je možný ihned, nebo dle domluvy

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3741843  Datum zveřejnění: 17.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.