Dlouhodobá Brigáda ve skladu! Brno - Tuřany

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
150 Kč/hod.150 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho logistického centra hledámě pracovníky na dlouhodobou výpomoc ve skladu.

Můžete nastopit nyní a pracovat až do konce roku?
Máte volno alespoň v PONDĚLÍ a STŘEDU a PÁTEK?
Hledáte nenáročnou brigádu?

Tak pojďte pracovat pro nás!

POŽADUJEME:

  • možnost pracovat alespoň v PONDĚLÍ, STŘEDU a PÁTEK méně dní bohužel není možné
  • pracovní doba je 8 hodin, je tedy nutné je odpracovat, začátek může být kdykoli od 6:00 - 10:00 (po předchozí domluvě)
  • DLOUHODOBOU spolupráci! Nejméně do 30.11., nebo ideálně do 31.12.2019
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a pracovitost

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • většinu pracovní doby je to práce s ručním skenerem
  • pickování malých kusů elektro věcí (žehičky, notebooky...)
  • třídění zásilek dne kódu, počítání zboží
  • různá manipulace se zbožím dle instrukcí

NABÍZÍME:

  • spolupráci na DPP, nebo DPČ
  • 150 kč/ hodina
  • zázemí v nově vybudovaném logistickém centru

Naše společnost sídlí v Brně - Tuřanech, kousek od letiště. Doprava je možná pravidelnou autobusouvou linkou, nebo parkovat přímo před budovou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3743278  Datum zveřejnění: 20.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 150 Kč/hod.150 Kč/hodina