Obchodník/-ice pro balíkovou přepravu – Jihomoravský kraj

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Brno-venkov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat pře 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na trhu.
Na našich pobočkách zaměstnáváme více než 1200 zaměstnanců a stále rosteme.

Aktuálně hledáme ochodníka/-ici na balíkové přepravy do jednoho z nejúspěšnějších týmů společnosti!

Jste duší i tělem obchodník? Jste plný/-á energie a pozitivního myšlení? Chcete se podílet na našem dalším rozvoji a růstu?
Přidejte se do našeho týmu!

CO JE HLAVNÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

  • aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků
  • hledání vhodných řešení přeprav a nastavování nových procesů u zákazníků
  • zpracování cenových nabídek a uzavírání smluv
  • komunikace a udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky
  • zpracování reportů
  • práce v interním systému společnosti
  • komunikace a spolupráce v rámci týmu a napříč společností

HLEDÁME PRÁVĚ VÁS, POKUD...

  • jste pozitivně naladěn/-a a máte obchodního ducha
  • preferujete práci v terénu, než trávení pracovní doby v kanceláři
  • máte předchozí zkušenosti s obchodem, ideálně 1 - 2 roky
  • ovládáte PC na uživatelské úrovni (Outlook, Word, Excel)
  • máte aktivní přístup a jste orientován/-a na zákazníka!
  • umíte dobře reprezentovat nejen sebe, ale i celou společnost
  • jste samostatný/-á a zodpovědný/-á

CO MŮŽEME NABÍDNOU MY?

  • zázemí silné, prosperující zahraniční společnosti
  • kancelář na pobočce Rajhrad
  • možnost seberealizace v zajímavé a odpovědné práci
  • motivační platové ohodnocení (fixní plat + pohyblivá částka, která není zastropována)
  • vzdělávací program (školení obchodních dovedností, firemní jazykové kurzy)
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil i k soukromému použití
  • mobilní telefon, notebook
  • možnost zapojení rodinných příslušníků do firemního programu volání s výhodnými tarify O2
  • možnost zapojení do programu MultiSport
  • další nefinanční bonusy - vitamínové balíčky, flexipassy...

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš aktuální profesní životopis s pár řádky, proč Vás zaujala naše nabídka.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3765448  Datum zveřejnění: 17.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.