ZKUŠENÝ/Á RETRAKÁŘ/-KA - logistický projekt (Brno - Tuřany)

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přesunuli jsem náš logistický projekt do větších prostor v novém distribučním centru v Brně - Tuřanech. A protože jsme ve větších prostorech, potřebujeme doplnit i stav našich zaměstnanců.
Potřebujeme i jednu novou posilu na pozici RETRAKÁŘ/-KA!
Přidej se k nám do týmu!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • manipulace se zbožím pomocí retraku a další manipulační techniky
  • zaskladňování nového zboží, vyskladňování zboží na expedici - dle skladového systému
  • práce s ručním skenerem
  • komunikace s kolegy a vedoucím

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • včasný příchod do práce - 02:00 - 10:30, nebo 16:00 - 00:30
  • tzv. "selský" rozum, logické uvažování
  • zkušenosti s řízení retraku + oprávnění
  • proaktivní přístup, týmový hráč

CO MŮŽEME NABÍDNOU MY?

  • dobrý kolektiv a vedení - vše je u nás o domluvě
  • hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • pravidelný příjem - mzda v daný termín na účtě
  • 25 dní dovolené za rok
  • příspěvky na kulturu, sport a zdraví
  • možnost využití Multisport karty
  • levné volání s O2 i pro rodinu a blízké
  • firemní a pobočkové akce
  • roční odměny
  • vitamínové balíčky....

Pracujeme pouze v pracovních dnech - víkendy volné.
Možnost nástupu je ihned, nebo dohodou.

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis, ozveme se obratem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3765456  Datum zveřejnění: 17.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.