Vývojář Java - pob. Ejpovice u Plzně

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Ejpovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky a jsme jedním z největších hráčů na středoevropském trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme více než 1 200 zaměstnanců a stále rosteme.

Protože jsme dynamičtí a požadavky na informační systémy i technologie neustále rostou, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku pro rozšíření našeho týmu vývojářů.
Ať jsi zkušený odborník s praxí nebo absolvent s chutí na sobě pracovat, neváhej nás kontaktovat! Budeme se na tebe těšit.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Práce na mezinárodních logistických SW projektech různého rozsahu i zaměření
  • Vývoj konkrétních modulů a funkčností dle zadávací dokumentace
  • Spolupráce v rámci projektového týmu
  • Sledování vývoje technologií, zdokonalování a rozvoj vlastních dovedností

CO OČEKÁVÁME?

  • Dobrou znalost Java a SQL
  • Výhodou jsou znalosti dalších technologií:
Java EE
Vyývojové prostředí Eclipse
Databáze DB2
Hibernate
CaptainCasa

  • Aktivní a odpovědný přístup k přiděleným úkolům
  • Pokročilou znalost AJ v písemné i ústní komunikaci

CO NABÍZÍME?

  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Možnost učit se od zkušených kolegů
  • Propracovaný systém firemního vzdělávání - příležitost pro osobní rozvoj a zvyšování odborných znalostí v oboru (technologie, AJ a další)
  • Moderní pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Vážíme si našich zaměstnanců, slavíme pracovní a životní jubilea
  • Celorepublikové a pobočkové akce
  • Další benefity - Multisport karta, poukázky na sport a kulturu, vitamínové balíčky a jiné.

Nástup dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3779872  Datum zveřejnění: 5.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.