Dispečer pob. Modletice

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Praha-východ, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme více než 1 200 zaměstnanců a stále rosteme. Staňte se i Vy platným členem našeho týmu!

Pro naši pobočku v Modleticích hledáme kolegu na pozici dispečer/-ka. Rádi mezi sebe přivítáme zkušeného matadora i nadšeného nováčka v oboru.

Co byste měl/-a dělat?

  • organizovat svozy a rozvozy kusových paletových zásilek včetně příslušené dokumentace
  • evidovat a zpracovávat objednávky od zázazníků
  • denně komunikovat s dopravci a řidiči
  • spolupracovat s oddělením objednávek a skladem
  • připravovat podklady pro řešení reklamací
  • další běžná administrativa
  • práce pouze od pondělí do pátku, státní svátky a víkendy volné

Nástup možný ihned.

Co Vám můžeme nabídnou?

  • perspektivní a samostatnou práci ve stabilní společnosti
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • dobré finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc, tedy 25 dní
  • možnost osobního rozvoje, rozvinutý systém vzdělávání zaměstnanců
  • jazykové kurzy, které probíhají v pracovní době přímo na pobočce
  • možnost využití speciálního tarifu O2 i pro rodinné příslušníky
  • pobočkové akce pro zaměstnance, vitamínové balíčky
  • vážíme si našich zaměstnanců - slavíme pracovní a životní jubilea
  • slevy u obchodních partnerů společnosti
  • multisportkarta, poukázky na kulturu a sport od spol. Edenred
  • vánoční prémie

Co od Vás očekáváme?

  • praxi na obdobné pozici v dopravě/logistice - je výhodou
  • znalost regionu podmínkou
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, pečlivost
  • schopnost samostatného rozhodování, zodpovědnost při řešení pracovních úkolů
  • hledáme týmového hráče

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3779877  Datum zveřejnění: 5.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.