Skladník pobočka České Budějovice

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro posílení našeho týmu na pobočce v Českých Budějovicích hledáme vhodného kandidáta na pozici SKLADOVÉHO MANIPULANTA.
Jedná se o třísměnný provoz, PO - PÁ.

Náplní práce na této pozici je:
  • organizace práce ve skladu, spolupráce s dispečinkem
  • manipulace s paletovými zásilkami
  • zajištění vykládky a nakládky kamionu
  • příjem a výdej zásilek
  • balení a kompletování zboží dle objednávek
  • práce s PC a skenování čárových kódů
  • třídění zásilek, evidence vratných obalů
  • úklid skladu
  • třísměnný provoz PO-PÁ

Nástup možný dle dohody.

Požadujeme:
  • min. SOU vzdělání
  • praxe s manipulační technikou - výhodou
  • zkoušky na VZV výhodou (není podmínkou)
  • základní znalost práce s PC
  • spolehlivost, samostatnost
  • čistý rejstřík trestů
  • praxe na stejné pozici - výhodou

Nabízíme:
  • jsme skvělý tým a pracujeme v pěkném prostředí
  • můžete očekávat lidský a férový přístup, přátelskou atmosféru
  • dostanete možnost čerpat 5 týdnů dovolené
  • vyplácíme roční odměny, prémie
  • nabízíme příspěvky na kulturu, sport a zdraví
  • můžete využít výrazně levnější volání pro celou rodinu a blízké s O2
  • dostanete pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zaručíme Vám pravidelný a stálý příjem za odvedenou práci
  • nabízíme pracovní dobu pondělí až pátek, volné víkendy
  • pořádáme firemní a pobočkové akce
  • vážíme si svých zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea
  • poskytujeme další zaměstnanecké benefity

Pracujeme od pondělí do pátku, víkendy jsou volné!
Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš živopis.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3782107  Datum zveřejnění: 8.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.