SKLADOVÝ MANIPULANT/-KA s VZV - Brno - Tuřany

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Po přesunu zaběhnutého provozu moderního distribučního centra v Brně - Tuřanech (naproti letiště), hledáme nové zaměstnance na pozici SKLADOVÝ MANIPULANT/-KA s VZV.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • zaskladňování a vyskladňování zboží pomocí VZV
  • manipulace se zbožím v rámci skladu
  • převoz zboží dle instrukcí vedoucího
  • práce se scanerem

POŽADUJEME:
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (nástup v 6:00 a ve 14:00)
  • zkušenosti s ovládáním VZV - podmínkou
  • spolehlivost, důslednost

NABÍZÍME:
  • hlavní pracovní poměr s nástupem ihned
  • přátelský kolektiv - vše je u nás o domluvě
  • příjemné prostředí moderního skladu
  • týden dovolené navíc
  • zapojení do zvýhodněného programu tarifu s O2 i pro rodinné příslušníky
  • firemní oblečení
  • možnost kariérního růstu
  • finanční bonusy a mnoho nefinančních výhod (vitamínové balíčky, příspěvky na volnočasové aktivity, Multisport karta)
  • slevové zvýhodnění u obchodních partnerů
  • firemní akce

Těšíme na spolupráci s Vámi!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3793071  Datum zveřejnění: 22.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.