Krátkodobá brigáda ve skladu! Brno - Tuřany

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
150 Kč/hod.150 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vzhledem k zvýšení počtu zásilek hledáme šikovné brigádníky do našeho logistického centra v Brně - Tuřanech.

Hodil by se Vám přivýdělek? Máte nejbližších 14 dní volno? Nebojíte se práce ve skladu?
Pojďte pracovat k nám!

POŽADUJEME:
  • nástup IHNED !!
  • možnost pracovat alespoň 5 dní v týdnu (aktuálně pracujeme od pondělí do neděle a je možné si vybrat směny)
  • spolupráci do konce roku 2019
  • pracovní doba je minimálně 8 hodin denně - začátek směny mezi 6:00 - 8:00 (po předchozí domluvě)

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
  • práce s ručním scanerem
  • pickování malých kusů elektro věcí (žehličky, notebooky)
  • různá manipulace se zbožím dle instrukcí

NABÍZÍME:
  • spolupráci na DPP, nebo DPČ
  • 150,- Kč / hodina
  • zázemí v nově vybudovaném logistickém centru

Naše společnost sídlí v Brně - Tuřanech, kousek od letiště. Doprava je možná pravidelnou autobusovou linkou, nebo parkovat přímo před budovou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3825385  Datum zveřejnění: 4.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 150 Kč/hod.150 Kč/hodina