Administrativní pracovník/-ice ve spedici s AJ - Rajhrad

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši pobočku v Rajhradě přijmeme nového člena týmu na pozici Administrativní pracovník/-ice ve spedici.
Pro tuto pozici je důležitá komunikativní znalost AJ a přechozí praxe v MS Excel.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • komunikace se zahraničními klienty (převážně písemnou formou)
  • pravidelný reporting, zpracování statistik
  • správa paletových kont
  • práce v ranní směnně - 7 – 15:30 (možná drobná úprava)
  • komunikace napříč pobočkou i společností
  • spolupráce s dalšími odděleními

POŽADUJEME:
  • znalost práce na PC - především MS Excel
  • anglický jazyk na úrovni B1 - B2
  • dobré komunikační schopnosti
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • samostatnost, spolehlivost

NABÍZÍME:
  • práce v jednosměnném provozu
  • zázemí silné prosperující nadnárodní společnosti patřící k leaderům na českém trhu
  • možnost seberealizace, zajímavou a odpovědnou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • využití slev u firemních partnerů (Škoda, Flixbus, O2....)
  • dárkové poukázky
  • pěkné pracovní prostředí, dobrý kolektiv
  • firemní akce, dárkové balíčky a jiné akce pro zaměstnance
  • kartu Multisport za velmi výhodných podmínek
  • vážíme si našich zaměstnanců - slavíme životní a pracovní jubilea

Nástup na pozici je možný ihned, případně dle domluvy.

Těšíme spolupráci s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3864869  Datum zveřejnění: 6.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.