Řidič/-ka skupiny C - pobočka Rousínov

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Rousínov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na konci roku 2018 jsme otevřeli novou, menší pobočku v Rousínově (okr. Vyškov).
Nyní rozšiřujeme tým a hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici ŘIDIČ/-KA skupiny C!

Přidejte se do týmu jedné z největších přepravních společností na trhu!

NÁPLŇ PRÁCE:
  • nástup na do práce na ranní směnu (7:00 - 8:00 do 16:00 - 17:00)
  • koordinace vykládky a nakládky zboží se skladem
  • rozvoz a svoz zásilek u našich klientů
  • komunikace s dispečinkem a skladem
  • návrat zpět na DEPO v odpoledních hodinách
  • trasy v rámci JIHOMORAVSKÉHO KRAJE (18 - 20 stopů)
  • pracovní doba: PO - PÁ, víkendy volné

POŽADUJEME:
  • řidičský průkaz sk. C (profesní průkaz) + kartu do digitálního tachografu
  • platné psychotesty
  • dobrý zdravotní stav, dochvilnost
  • spolehlivost a flexibilita
  • trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:
  • nabízíme pravidelný pracovní režim s každodenním návratem na depo v Rousínově
  • jsme skvělý tým a pracujeme v pěkném prostředí
  • můžete očekávat lidský a férový přístup, přátelskou atmosféru
  • dostanete možnost čerpat 5 týdnů dovolené
  • vyplácíme roční odměny
  • nabízíme příspěvky na kulturu, sport a zdraví
  • můžete využít výrazně levnější volání pro celou rodinu a blízké s O2
  • dostanete pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zaručíme Vám pravidelný a stálý příjem za odvedenou práci
  • nabízíme pracovní dobu pondělí až pátek, volné víkendy
  • máme moderní vozový park
  • pořádáme firemní a pobočkové akce
  • vážíme si svých zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea
  • poskytujeme další zaměstnanecké benefity např. Multisport karta, vitamínové balíčky, atd.

Možnost nástupu ihned, nebo dle domluvy.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3879689  Datum zveřejnění: 26.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.