Obchodník/business Geisman - České Budějovice

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme součástí nadnárodní logistické skupiny Geis se sídlem v německém Bad Neustadtu. V České republice působíme již od roku 1991 a patříme zde mezi největší poskytovatele komplexních přepravních a logistických služeb.

Poptávka po komplexních přepravních a logistických službách stále roste a obchodů přibývá. Právě proto hledáme kolegu/kolegyni, který bude časem naprosto samostatně vyhledávat a oslovovat nové zákazníky v Jihočeském kraji. Chceš se stát novým BUSINESS GEISMANEM se zaměřením na paletovou přepravu?

JAK VYPADÁ PRÁCE?
Náš BUSINESS GEISMAN je pánem svého času, hledá nové zákazníky zejména ze sféry menších a středních firem, vymýšlí vhodná řešení přeprav, zpracovává cenové nabídky, uzavírá smlouvy, udržuje vztahy se stávajícími zákazníky a implementuje procesní změny u zákazníků. O svých výsledcích informuje svého nadřízeného pomocí pravidelného reportingu.

JAK SI PŘEDSTAVUJEME SVÉHO KOLEGU/KOLEGYNI?
Má to být optimista, aby pro něj práce mohla být zábavou i koníčkem. Měl by umět samostatně vystupovat, aby dokázal získat nové klienty – k tomu by mu měla napomoci předchozí zkušenost s obchodem v oblasti služeb. Nový kolega by měl uživatelsky ovládat výpočetní techniku, bez toho to v dnešní době snad ani jinak nejde. Měl by se zajímat o obor logistiky a když něco neví, tak se prostě zeptat.

JAKÉ TO JE BÝT GEISMANEM?
Každý z našich obchodníků má rád svoji nezávislost v podobě pružné pracovní doby, standardem jsou volné víkendy i státní svátky, užívá si týden dovolené nad rámec zákoníku práce, k dispozici má služební Oktávii, kterou může využívat i soukromě. Výplatu dostává s pravidelnou jistotou k 15.dni v měsíci a výše provizí závisí jen a pouze na výsledcích jeho práce a není shora omezena. Ke své práci má k dispozici plně vybavenou kancelář, notebook i telefon. V práci chodí zdarma na jazykovou výuku. Ve volném čase využívá v posilovnách MultiSport kartu či jezdí na dovolenou za body, které střádá v Cafeterii. Chceš se mít jako naši Geismani?

Zašli nám životopis a staň se členem našeho Geisteamu :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3893507  Datum zveřejnění: 16.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.