Skladník s VZV/Retrakem pobočka Praha - Ruzyně

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši pobočku v ulici U Prioru na Praze 6 - Westpoint Distribution Park (zastávka autobusu 108 ) hledáme nové kolegy na pozici SKLADNÍK s VZV/retrakem.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • naskladňování a vyskladňování zboží
  • práce s ručním skenerem, skenování zásilek
  • zpracování a balení objednávek
  • kvantitativní a kvalitativní kontrola zboží
  • práce s manipulační technikou
  • udržování pořádku a čistoty na pracovišti

  • jednosměnný provoz s postupným začátkem pracovní doby

POŽADUJEME:
  • praxe na podobné pozici
  • platný průkaz VZV
  • základní uživatelská znalost práce na PC
  • spolehlivost, pečlivost a přesnost
  • trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:
  • stabilní práci v silné a na trhu dobře zavedené zahraniční společnosti
  • 25 dní dovolené
  • výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2
  • kartu Multisport
  • měsíční a roční odměny

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3912405  Datum zveřejnění: 15.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.