Obchodník produktu exportních přeprav

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás obchod? Máte rádi výzvy? Chcete posunout svoji obchodní kariéru směrem, který má budoucnost?

Do našeho obchodního týmu Key Account Managerů hledáme aktivního a pozitivního člověka na nově vytvořenou pozici OBCHODNÍK produktu EXPORTNÍCH přeprav s působností po celé ČR.

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme více než 1 200 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Co Vás u nás čeká:
Zejména svoji aktivitou ve vyhledávání a oslovování nových zákazníků si vytvoříte svoji síť klientů napříč celou ČR, budete se podílet na tvorbě zcela nové firemní strategie v oblasti exportních přeprav, budete pomáhat klientům hledat a implementovat vhodná řešení přepravy a procesní změny, budete zpracovávat nabídky a pečovat o stávající klienty, v neposlední řadě také využijete svoji znalost angličtiny. Budete mít jedinečnou příležitost být u tvorby nové strategie od počátku.

Jak si Vás představujeme:
Chcete aktivně obchodovat a nebojíte se akvizic. Praxe s obchodem v oblasti exportních přeprav je podmínkou
Rozumíte si s výpočetní technikou (uživatelsky Outlook, Word, Excel)
Jste orientován/a na zákazníka a máte zkušenost s konzultativním způsobem prodeje služeb
Umíte zpracovávat výběrová řízení
Jste aktivní, samostatný, kreativní a vytrvalý

Co nabízíme my Vám:
Zázemí silné prosperující nadnárodní společnosti patřící k leaderům na českém trhu
Možnost seberealizace, zajímavou a odpovědnou práci
Motivační platové ohodnocení = fixní plat + měsíční provize, které nejsou shora omezeny a závisí jen a pouze na Vašich výsledcích
U nás se můžete dál vzdělávat – nabízíme odborné i jazykové kurzy
Užijete si 5 týdnů dovolené, na kterou můžete jet za body, které si nastřádáte v Cafeterii
Budete jezdit služební Octavií a to i soukromě
Samozřejmostí je notebook s datovým napojením, mobilní telefon a možnost zapojení rodinných příslušníků do firemního programu volání
Můžete na sobě pracovat i mimo pracovní dobu díky kartě Multisport

Čekali jste na takovouto příležitost? Pak nám zašlete životopis a pojďte to s námi rozjet!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3920070  Datum zveřejnění: 4.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.