Lešenár - Nemecko

GENERAL SCAFFOLDING, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
03.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
18,- EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame výbornú pracovnú príležitosť pre lešenárov s platným lešenárskym preukazom a pracovnými skúsenosťami min. 2 roky. Ponúkame kariérne možnosti, kvalifikované školenia s možnosťou stať sa skutočným profesionálom na medzinárodnej úrovni.

Náplň práce je montáž a demontáž fasádneho alebo priemyselného lešenia pre rôzne druhy budov (prípadne chemické a energetické zariadenia, rafinérie). Práca je vykonávaná prevažne v exteriéri objektov. Treba počítať s prácou vo výškach.

Kvalifikované školenia hradené zamestnávateľom.
Neustále vzdelávanie a získanie nových kvalifikácií.
Finančná podpora na stravu po dobu 3 mesiacov.
Zaujímavý spôsob odmeňovania.
Pracovné a ochranné pomôcky zabezpečené našou spoločnosťou.
Program zdravotnej starostlivosti.
Príspevky pre oddych a regeneráciu.

Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ v lešenárskom priemysle.

Čerpáme z našich 8 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom spojeným s relokáciou.

Pomôžeme vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku. Súčasťou doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. Nesprostredkuvávame prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Lešenár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

Špecializujeme sa na lešenárske práce a dodávanie personálu pre toto odvetvie pre Slovenských aj zahraničných klientov. Sme stabilným partnerom a dlhodobo vieme dodávať pracovnú silu na vybrané projekty pre našich partnerov podľa ich zverených požiadaviek.

Vojtecha Tvrdého 777/12
010 01 Žilina
ID: 3474185   Datum zveřejnění: 21.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18,- EUR / hodina