Reagujte bez životopisu

Hledáme někoho nového do týmu Generali České pojišťovny v Mostě

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA a.s.

Místo práce
Jaroslava Průchy, Most, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš se stát součástí největší pojišťovny na českém trhu? Máš rád/a práci s lidmi? Chceš komunikovat s klienty na pobočce? TAK JSI TEN PRAVÝ ČLOVĚK PRO NÁŠ TÝM. Pro naši kancelář v Mostě v ulici J. Průchy hledáme nového kolegu/kolegyni.

Co se od tebe očekává?
* Domlouvání a realizace schůzek s novými i stávajícími klienty
* Administrativa spojená s uzavřením smlouvy
* Péče o klienty
* Budování dlouhodobého vztahu se stávajícími i novými klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za dobře odvedenou práci ti nabízíme:
* Atraktivní finanční odměnu (fixní částka, provize z obchodu+ následné odměny)
* Vzdělání, díky kterému se staneš odborníkem ve světě financí
* Osobní přístup a podporu manažera a kolegů v týmu
* Akce pro klienty, marketingovou podporu, klientské kampaně, soutěže a mnoho dalšího

Informace o náboru

* Nástup dle dohody
* Generali Česká pojišťovna a.s. obsazuje pozici pro svojí dceřinou společnost ČP Distribuce a.s.
* Kancelář - Most, J.Průchy
Máte chuť se přidat k našemu skvělému týmu ? Pošlete mi životopis, ráda Vás poznám.
Ing. Drahomíra Nižníková manažerka týmu poradců, pobočky v Mostě
mail: [email protected]
tel: +420 777 200 280

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme my?
* Zodpovědný přístup k práci
* Samostatnost a ochotu učit se novým věcem
* Vřelý přístup a energičnost
* Minimálně SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis z rejstříku trestů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spojily se dvě silné pojišťovny v jednu. Vznikla GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA – JEDNIČKA na českém pojistném trhu. Díky své velikosti a zkušenostem nabízíme komplexní služby a dokonalý servis. PEČUJEME o více než 4 miliony klientů a spravujeme přes 9 milionů pojistných smluv.
SPOLEČNĚ jsme SILNĚJŠÍ a to s sebou přináší nové pracovní PŘÍLEŽITOSTI.
GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA prostřednictvím své dceřiné společnosti Generali Česká Distribuce poskytuje svým klientům finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Nabízí kompletní portfolio produktů Generali České pojišťovny, Generali penzijní společnosti a Generali Invesments. Součástí nabídky jsou i produkty a služby partnerských bank a dalších obchodních partnerů.
Děláme práci, která má smysl. "VYTVÁŘÍME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO ŠIKOVNÉ A PODNIKAVÉ LIDI"

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3877089  Datum zveřejnění: 23.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc