Poradce v obchodní kanceláři Ústí nad Labem

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA a.s.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše obchodní kancelář v Ústí nad Labem je zavedeným místem k setkávání se a jednání s našimi klienty. Klienti jsou pro nás na prvním místě a je důležité, aby se k nám vždy rádi vraceli. Do mého týmu hledám kolegu či kolegyni na pozici Poradce v obchodní kanceláři.
CO U NÁS DĚLÁ PORADCE:
* Domlouvá a realizuje schůzky s novými i stávajícími klienty v obchodní kanceláři
* Aktivně nabízí produkty a služby Generali České pojišťovny, dceřiných a partnerských společností
* Uzavírá smlouvy a zpracovává s tím spojenou administrativu
* Buduje dlouhodobý vztah s klienty a je příkladem profesionality v oboru

Zaměstnanecké výhody, benefity

ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI, MOHU NABÍDNOUT:
* Atraktivní finanční odměnu (fixní částka + provize z obchodu + odměny za správu klientů)
* Vzdělání, díky kterému se stanete odborníkem ve světě financí
* Osobní přístup a podporu manažera nejen v době zaškolení
* Akce pro klienty, marketingovou podporu, klientské kampaně

Informace o náboru

* Nástup dle dohody
* Generali Česká pojišťovna a.s. obsazuje pozici pro svojí dceřinou společnost ČP Distribuce a.s.
* Kancelář - Nádražní ul. Ústí nad Labem

Zaujala Vás nabídka? Pošlete mi svůj životopis, rád Vás poznám.
Václav Cinkanič, manažer obchodní skupiny mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

POJIŠŤOVNICTVÍ, BANKOVNICTVÍ, FINANCE, OBCHOD

Osobnostní předpoklady a dovednosti

RÁD SE POTKÁM S ČLOVĚKEM, KTERÝ:
* Zodpovědně přistupuje k práci a k jednání s klienty
* Je samostatný, aktivní, má zdravé sebevědomí a dotahuje věci do konce
* Chce dále růst a učit se novým věcem, protože každý klient potřebuje něco jiného
* Má minimálně SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis z rejstříku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spojily se dvě silné pojišťovny v jednu. Vznikla GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA – JEDNIČKA na českém pojistném trhu. Díky své velikosti a zkušenostem nabízíme komplexní služby a dokonalý servis. PEČUJEME o více než 4 miliony klientů a spravujeme přes 9 milionů pojistných smluv.
SPOLEČNĚ jsme SILNĚJŠÍ a to s sebou přináší nové pracovní PŘÍLEŽITOSTI.
GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA prostřednictvím své dceřiné společnosti Generali Česká Distribuce poskytuje svým klientům finanční poradenství v oblasti osobních a firemních financí. Nabízí kompletní portfolio produktů Generali České pojišťovny, Generali penzijní společnosti a Generali Invesments. Součástí nabídky jsou i produkty a služby partnerských bank a dalších obchodních partnerů.
Děláme práci, která má smysl. "VYTVÁŘÍME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO ŠIKOVNÉ A PODNIKAVÉ LIDI"

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3901290  Datum zveřejnění: 7.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc