Stavební kontrolor m/ž

genost Consulting GmbH

Místo práce
Petersstraße 15, 04109 Leipzig, Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost genost Consulting GmbH radí firmám při rozhodnutích, týkajících se investic do nemovitostí. U projektů po celém Německu přebíráme projektovou analýzu a ekonomickou úvahu i projektový controlling pro finančního investora a koordinaci mezi účastníky.

Na základě svého silného a též dlouhodobého růstu hledáme pro pobočku v Lipsku k nejbližšímu možnému datu zkušeného

stavebního kontrolora m/ž

s ukončeným vzděláním stavebního inženýra/stavebního technika nebo inženýra ekonoma pro stavebnictví a s víceletou profesní praxí v oblasti realizace staveb (novostavby, resp. renovace).

Sbírali jste zkušenosti při více projektech, nechcete však donekonečna nést zátěž a odpovědnost přímé projektové práce. Jste komunikativní, schopní práce v týmu a umíte samostatně a organizovaně pracovat.

Vaše náplň práce bude zahrnovat
- Ekonomický a stavebně technický controlling projektů třetích stran
- Průběžnou kontrolu výnosů a nákladů a postupu doprovázených projektů
- Analýzu relevantních projektových smluv mezi účastníky
- Upozorňování na strategii řešení v případě evidentního odchýlení od cíle
- Organizaci a provádění kontrol na místě a koordinačních rozhovorů
- Sestavování měsíčních zpráv o stavu projektu a využití prostředků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Inovativní podnik v centru Lipska
- Krátké postupy rozhodování
- Možnosti dalšího odborného a osobního vzdělávání
- Jednání a organizování ve vlastní odpovědnosti
- Odměnu odpovídající výkonu

Informace o náboru

Zaujali jsme vás? Pak se těšíme na vaši informativní nabídku výhradně v němčině s údajem o dostupnosti a vaší představě o platu.

Genost Consulting GmbH , Petersstrass 15, 04109 Leipzig
Tel: 0341 308 560 0,
fax: 0341 308 560 29
[email protected]
www.genost.de

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od vás očekáváme
- Jisté a sebevědomé vystupování
- Znalosti projektové a stavební kalkulace a postupu při přidělování zakázek (AVA)
- Základní znalosti práva s ohledem na stavební řád
- Znalosti problematiky stavebních smluv (VOB/B) a honorářového řádu pro architekty a inženýry HOAI
- Solidní znalosti MS Office
- Řidičský průkaz pro osobní vozidlo
- Ochota cestovat v rámci Německa (cca 2x měsíčně)
- Dobré znalosti německého jazyka slovem a písmem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2794313  Datum zveřejnění: 2.11.2016