Можливість для людей з України

Elektrikár - Nemecko, zapájanie fotovoltaických zariadení (AC strana) - Mníchov, Leipzig

Gerath BAU GmbH

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
5 000 - 5 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Gerath BAU GmbH ponúka prácu pre jednotlivcov alebo aj partie elektrikárov a pomocníkov na živnosť a TPP s nástupom ihneď.

Miesto výkonu práce: Nemecko (,TraunsteinFreilassing,Mnichov,Obing,Lipsko,)
Nástup : ihneď, počas celého roka,dlhodobá a stabilná práca

Podmienky pre uchádzača:
-Prax v obore 2 roky
-Znalosť v odbore vyučený elektrikár § 21,22,23
-Znalosť Nemeckého jazyka

Informácie o práci:

-Zapojenie Fotovoltaických zariadení AC strana
-Komunikacia so zákazníkom

Náplň práce:
-Cestovanie ku zákazníkovi do 40 km od firmy
-Rozplánovanie prác, komunikacia so zákazníkom
-Pripraviť trasy na ťahanie káblov pre zariadenia a ich zapojenie
-Zapojenie zariadenia
-Kontrola a meranie, či je všetko podľa normy
-Nakonfigurovať poprípade pomôcť pri konfigurácii a upratať pracovisko

Informácie o výberovom konaní:
V prípade že máte záujem o pracovnú pozíciu môžete nás kontaktovať na tel. čísle 0911 443 459 +49 151 72898975, +49 1516 7803852 alebo e-mailom na [email protected],[email protected]

-Odmena:
-Elektrikár s praxou a skúsenosťami zo zapojením fotovoltaických zariadení AC strana: 22-23€ živnosť, TPP 15-18€ možnosť pracovat Pon-Štvrtok
-Dlhodobá a stabilná práca
-možnosť pracovať 50-55 hodín týždenne
-individuálna dĺžka turnusov
-Ubytovanie hradene

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 21,22,23
-znalosť nemeckého jazyka, stavebná nemčina
-komunikatívnosť
-samostatnosť
-zodpovednosť
-záujem sa vzdelávať a zdokonaľovať v oblasti fotovoltaniky.

Gerath BAU GmbH je firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva, elektromontáži a dodávok pre stavby priemyselného typu ale aj bytovú výstavbu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4450970  Datum zveřejnění: 26.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac